Autoři

Bitvu pro vás připravují…

Rolling

Stále se rozrůstající spolek sdružující nadšence s různorodými zkušenostmi nejen z larpového prostředí. Sdružení vzniklo v roce 2013, od té doby aktivně působí na české larpové scéně a každý rok pořádá řadu akcí různých žánrů a ražení ­ od velkovýpravných historických her až po akční fantasy. A protože máme ty hry rádi, tak vzniklo i pokračování Války o Prsten nazvané Válka s Angmarem.

Růžena Filandrová

Na základce si přečetla Hobita a několik let netoužila po ničem jiném, než stát se elfem. Selhala. První bitvy se účastnila v roce 2007 a od té doby jich sjezdila každý rok několik. Jako organizátor se podílela na dvou ročnících Bitvy pěti armád (2016 a 2017), připravila Válku o Prsten 2018, Proti Králi a Válku s Angmarem 2019. Krom hraní larpů taky pracuje v biochemické laboratoři, kde se snaží získat nějaké tituly. 

Štěpán Liška

Svojí larpovou kariéru začal jako mravenec v roce 2007. Do dnes zvládl uspořádat několik posledních ročníků Bitvy pěti armád, larpového táboru Černobor a Válku o prsten 2018. Rád by se stal učitelem, jezdil na akce a trávil více času se svým pejskem Samvědem.

David František Wagner

Živí se tím, že učí lidi věci a radí lidem, srdce mu ale bije pro Rolling a dělání her. Udělal hodně larpů a nějaké bitvy: podílel se na prvních Pellenorech, dělal Zkapka, hrál panovníka či jinak zacláněl na velké části větších českých bitev. Doufá, že tentokrát mu práce dovolí být i na místě bitvy, ne to jenom psát.

Fox

Do larpu se dostal poté co začal s reenactingem v roce 2009. Živí se účetnictvím a profesionálním šmelinou a to jak na larpech, tak okolo nich. Jako organizátor pomáhá s B5A od ročníku 2015, pomáhal i na nějakých těch Trnových královstvích, Průsmyku, posledních 3 Mrzáckých válkách apod. Rád by už konečně dokopal svou výbavu tak, aby byla reprezentativní a nestyděl se v ní někam jezdit.

Redanthalas

S larpy začal léta páně 2012, a protože se mayské proroctví nenaplnilo, dělá to dodnes. Vyrábí zbraně, zbroje, hadry a další zábavné věci. Válka s Angmarem je jeho organizátorský debut a na starosti má zejména kostýmové inspiromaty akce.

Mamut

K larpu poprvé přičichl v roce 2007 na táboře Černobor a postupem času začal pomáhat i s jeho organizací. Kromě něj má na svědomí několik komoráků a menší larpy. Mimo larpy vyhazuje peníze a čas i na reenacting. Živí se měřením věcí které lezou autům z výfuku.

Zdenka Češpírová

Na larp se vydala poprvé v roce 2013 a od té doby se pravidelně vypravuje na další (hlavně historické) akce. Zatím se věnovala především organizaci dobrovolnických zážitkových akcí a Válka s Angmarem je první bitvou, které se neúčastní jako hráč. Když má čas, pomáhá družicím vyrábět mapy, vymýšlí různé věci a pak o všem s oblibou píše.